browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Chwała Bohaterom 2013

Posted by on 27 października 2013

Tak jak i w ubiegłych latach tak i w tym nasza drużyna angażuje się w akcję Chwała Bohaterom. W tym roku w skład sztabu weszło 10 osób z czego 8 wywodzi się z naszej drużyny!

Chwała Bohaterom to akcja, która nie ma ograniczeń wiekowych. Zachęcamy do udziału całe rodziny, dorosłych, jak i dzieci. Niech każdy z nas będzie bohaterem i zadba o pamięć osób które zasłużyły się dla naszego kraju. Celem naszej akcji jest uczczenie polskich Bohaterów! A jak tego dokonać? To nic trudnego wystarczy zapoznać się z krótką instrukcją zamieszczoną na stronie internetowej: www.chwalabohaterom2013.pl W tym roku zdjęcia wysyłamy za pomocą formularza dostępnego na stronie, a wzór kartek jest taki jak w ubiegłych latach i można go pobrać ze strony.

Pod tym linkiem: chwała-bohaterom_5PŻDH znajdują się wzory kartek dla harcerek z naszej drużyny.

Wszystkie harcerki, które zaangażują się w akcję otrzymają dodatkowe punkty do punktacji indywidualnej!

Akcja trwa od 30.10.2013r. do 12.11.2013r.!

Jeśli jesteście użytkownikami portali społecznościowych to zachęcamy do śledzenia naszych aktualności-FacebookTwitterGoogle +

 Chwała bohaterom 2013