browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Chwała Bohaterom

 Akcja „Chwała Bohaterom” została zapoczątkowana w 2011 roku przez naszą poprzednią drużynową- pwd. Weronikę Stawińską wędr. W kolejnych latach do udziału w akcji zachęciłyśmy rodzinę i znajomych. Z roku na rok akcja coraz bardziej się rozszerza i trafia do szerokiego grona odbiorców. W organizację akcji zawsze włączają się harcerki z naszej drużyny. W tym roku (2013) akcję z naszej drużyny organizowały: pwd. Weronika Stawińska wędr., trop. Joanna Bloch, trop. Aleksandra Ratajczak, sam. Urszula Wiland, sam. Maria Nizińska, sam. Zuzanna Klotzka, sam. Zofia Durniewicz, sam. Weronika Pawłowska.

„Chwała Bohaterom” to akcja, która nie ma ograniczeń wiekowych. Zachęcamy do udziału całe rodziny, dorosłych, jak i dzieci, a w szczególności wszystkich harcerzy i harcerki, wędrowników i wędrowniczki, zuchy i zuchenki. Niech każdy z nas będzie bohaterem i zadba o pamięć osób które zasłużyły się dla naszego kraju. Celem naszej akcji jest uczczenie polskich Bohaterów.

Strona internetowa akcji

Fanpage akcji

Twitter

Podziękowania za propagowanie akcji znalazły się także w rozkazie naczelniczki harcerek Rozkazie L15/2013 z 11.11.2013r.

1380074_617746191609390_727664247_n