browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Msza św. w intencji Harcerskiej Akcji Letniej

Posted by on 20 czerwca 2018

W dniu 24 czerwca-niedzielę zarówno w Dąbrówce jak i na Świerczewie odbędzie się msza św. w intencji powodzenia Harcerskiej Akcji Letniej, a przede wszystkim naszych kolonii i obozów. Serdecznie Państwa zapraszam na tę liturgię, którą wspólnie będziemy tworzyć. W Dąbrówce w kościele pw. św. Urszuli Ledóchowskiej msza św. harcerska odbędzie się o godz. 12:45, natomiast na Świerczewie w kościele pw. Chrystusa Króla przy ul. Ostatniej o godz. 19:00. Przypominamy, że przychodzimy w idealnym umundurowaniu 🙂 Zapraszam każdą zuchenkę, zucha, harcerkę, harcerza, wędrowniczkę, wędrownika oraz wszystkich Państwa, którzy jesteście dla nas ogromną pomocą, to dzięki Wam nasz szczep może jechać na kolonie i obozy.

Ponadto w sobotę tj. 23.06 o godz. 11:00 w Dąbrówce oraz o godz. 18:00 na Świerczewie odbędzie się próba scholi harcerskiej, która zadba o oprawę muzyczną w niedzielę. Zachęcam się do zaangażowania w przygotowania liturgii, w związku z tym do zobaczenia na próbie.

Do zobaczenia,

z Bogiem

+