browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Spotkanie z rodzicami dot. obozu

Posted by on 6 maja 2018

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice!

Wielkimi krokami zbliża się najważniejszy punkt naszej pracy harcerskiej jakim jest obóz letni. Zarówno tak jak w latach ubiegłych tak i w tym roku udamy się na letni wyjazd pod namioty. Jest to moment gdzie Państwa dzieci będą miały czas z jednej strony odpocząć od codziennych wyzwań roku szkolnego, a z drugiej nabrać nowych umiejętności, nawiązać szczerych przyjaźni i pożytecznie spędzić blisko połowę czasu wakacji.

Tegoroczny obóz odbędzie się w terminie 9-30 lipca, a jego uczestnikami będą jednostki harcerskie
5 PŻDH “Wędrowne Ptaki”, 15 PDH „Ingonyama” oraz 32 PDH „Czarna Puszcza”.

Komendantem zgrupowania będzie phm. Katarzyna Moroz HR, a koszt wyniesie 800 złotych na osobę.  Niniejszym zachęcamy Państwa do odwiedzenia zakładki OBÓZ 2018 gdzie znajdą Państwo karty kwalifikacyjne, które winien przedłożyć drużynowemu każdy uczestnik obozu oraz inne potrzebne dokumenty. W zakładce tej są również informacje dotyczące zobowiązujących terminów.

Najbardziej cenimy sobie jednak bezpośredni kontakt z Państwem, dlatego zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w dwóch terminach:

7 maja 2018 r. o godz. 20:00  w salce parafii p.w. św. Urszuli Ledóchowskiej w Dąbrówce przy ul. Malinowej oraz 9 maja 2018 r. o godz. 19:30 w harcówce 15 PDH pod kościołem p.w. Chrystusa Króla przy ul. Ostatniej w Poznaniu.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu zarówno rodziców tych dzieci, które wyjeżdżają po raz wtóry na obóz, jak również tych, dla których będzie to taki pierwszy wyjazd. Ze swojej strony zobowiązujemy się zająć Państwu nie więcej niż godzinę czasu.