browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Zlot 3.0

 

Termin: 02(od 3 zaczyna się program ale przyjazd na miejsce jest 2)-11.08.2019
Koszt: 390zł (pierwsza rata- 190zł do 05.02.2019), osoby, które będą jechały na Zlot oraz na obóz będą miały częściowy zwrot kosztów po obozie we wrześniu.
Miejsce: Zlot odbędzie się w Olsztynie (woj. warmińsko-mazurskie) na terenie Lotniska Aeroklubu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn-Dajtki

Karty zlotowe: (wkrótce)

Informacje kwatermistrzowskie w załączniku poniżej- jak to wszystko będzie funkcjonowało: posiłki, dojazd, zabezpieczenie medyczne oraz inne kwestie.

– Samo miejsce zlotu tworzy potencjał. Skoro będziemy na lotnisku, to dlaczego by nie polatać samolotami. Aha! I balonami też! A także szybowcami. Mówimy zupełnie poważnie – istnieje system i możliwość aby 14-letni harcerz mógł samodzielnie prowadzić jeden z rodzajów szybowca.
– Dla fanów sportów wodnych i żeglarstwa szykujemy pływanie żaglówkami i regaty na pobliskim jeziorze oraz rozmaite konkurencje, w których będziecie mogli się sprawdzić – przepłynięcie jeziora wpław? Zacznijcie lepiej trenować! Nurkowanie? Jak najbardziej. Nie mówiąc już o spływach kajakowych rzeką Łyną.
– Z kolei dla lubiących podyskutować planujemy wiele spotkań z inspirującymi ludźmi. Co lubicie? Podróże? Polityka? Sztuka? Każdy znajdzie coś dla siebie. A harc z dogonienia w biegu po lesie Bear Grylls’a oraz późniejsza z nim rozmowa i spotkanie interesuje?… . Mówimy poważnie, jest kilku znanych i ciekawych ludzi, którzy chcieliby się z Wami spotkać.
– No i na wieczory, kawiarenki, kina, koncerty – kilka gwiazd na skalę kraju chciałoby przed wami wystąpić, ale w tej chwili nie możemy jeszcze się zdecydować, który z nich byłby najodpowiedniejszy. Już niedługo dokonamy wyboru. I oczywiście będzie sporo okazji do poznania nowych ludzi z całej Polski, nawiązania nowych przyjaźni…
W ciągu dnia zaś będziecie uczestniczyć w rozmaitych warsztatach i zajęciach, będziecie pełnić służbę, poznawać Warmię i doskonale się bawić. To tylko namiastka tego, co się będzie działo. Każdy dzień będzie wypełniony po brzegi ciekawym programem. Wielu z Was będzie pewnie po lipcowym obozie, ale zapewniamy Was, że dołożymy wszelkich starań by ten Zlot był dla Was przygodą życia i wartościowo spędzonym czasem.

Po zgłoszeniach drużynowych na Zlot:

Później, poprzez uruchomiona aplikację Zlotową, każdy z uczestników rejestruje się SAMODZIELNIE na Zlocie przesyłając następujące dane: imię i nazwisko, stopień, drużyna (z bazy wcześniejszych zgłoszeń drużyn), data urodzenia, adres zamieszkania, e-mail, nr telefonu, zdjęcie.

Następnie, harcerki będą wstępnie dokonywać wyboru ścieżek i warsztatów (poprzez aplikację Zlotową – wybory te będą zatwierdzane przez waszych komendantów Gniazd) oraz będziecie wpłacać drugą ratę w wysokości 200zł. Oczywiście odpowiednio wcześnie podamy wam listę warsztatów z ich opisami.

Odnośniki do stron, na których mogą znaleźć Państwo więcej informacji:

Strona Zlotu

Strona Zlotu- facebook

Komunikat kwatermistrzowski